Jestem psychoterapeutą pracującym w nurcie Analizy Transakcyjnej oraz stosującym w psychoterapii metody pracy z ciałem. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, i regularnie się superwizuję.

Sesja psychoterapii jest dla mnie spotkaniem, w którym towarzyszę Ci w procesach lepszego zrozumienia siebie samego i odkrywania zasobów umożliwiających tworzenie takich relacji ze sobą i z innymi, które dadzą Ci większe poczucie satysfakcji życiowej. Cały proces psychoterapii jest dla mnią droga uwalniania się od tego, co już nam nie służy.

 

Zapraszam Cię do skorzystania z psychoterapii, w której łączę nurt Analizy Transakcyjnej z pracą z ciałem. Jestem providerem metody TRE, która umożliwia skuteczną pracę z emocjami, recukcję stresu i skutkami życiowych traum. Moje zainteresowanie różnymi systemami pracy z ciałem pozwala mi wpleść w proces psychoterapii ćwiczenia mindfulness ( w razie potrzeby wsparte sesjami z urządzeniami do biofeedbacku), które pozwalają pracować nad zmnejszeniem objawów depresji, PTSD, ADHD. Efektem tej pracy jest większa koncentracja i jednocześnie zdolność do uzyskania stanu relaksu i wyciszenia się.

 

Oprócz psychoterapii zajmuję się szkoleniami dla biznesu, z którym jestem związany przez większość mojego zawodowego życia. Propaguję etyczne sposoby zwiększania wyniku sprzedażowego i style zarządzania oparte na długofalowych relacjach. Od 2010 roku medytuję w tradycji buddyzmu tybetańskiego, wcześniej były to medytacje związane z treningiem uważności wewętrznej. Uważam, że jakość życia to nie kwestia przypadku, czy tego co nas spotkało w dzieciństwie. To kwestia treningu, na który możemy się zdecydować, lub po prostu go sobie odpuścić.

 

O mnie